0322 550 50 05

KURUMSAL

2015 yılında Dr. Zekeriya Oktay Selçuk tarafından kurulmuş olan MRS Özel Sağlık Hizmetleri (SAS AMBULANS) olarak, Türkiye’nin her yerinden, Dünyanın her yerine yoğun bakım, acil yardım ve hasta nakil özelliklerine sahip kara ve hava ambulansları ile hastalarımızın durumuna göre doktor nezaretinde veya sağlık ekibi ile hasta nakillerini gerçekleştirmekteyiz. Araç filomuzun tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen, gerekli izinlerin alınmış olduğu ve tam donanımlı, 2015 – 2016 model araçlardan oluşmaktadır. Alanımızda en son gelişmeleri takip eden personellerimizle, her zaman yeni teknolojiyle modernize edilmiş araç ve ekipmanlarımızla, tıbbi etik kurallara uyan ve sektöründe öncü olmayı hedefleyen;

Acil sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan personel odaklı, sağlık alanında gelişmeleri takip ederek hasta sağlığını kendi sağlığı kabul eden tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde hizmet sunan bir ekibiz.

Kurumsal bir yapı altında, her bölümün ekibini kendi alanında profesyonel personelle donatıp, kendinden önce hizmet vereceğimiz hastayı düşünebilen bir ekibimiz bulunmaktadır.

Kurulduğumuz andan itibaren kurumsallaşma yolunda hızlı adımlar atarak, işinde profesyonel bir ekip kadrosuyla acil sağlık sektöründe çağın gerektirdiği hizmeti; kalite ve güven içeresinde sunarak sizleri sağlıkla buluşturmaktayız.